SchroniskoSchronisko górskie PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich

Rezerwuj nocleg

w Dolinie Pięciu Stawów Polskich

Wyznacz trasę

Pogoda

temperatura: 0°C / 0°C
pogoda:
Schronisko górskie PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto

Schronisko górskie PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich

Zapraszamy do najwyżej położonego schroniska  w Polsce (1670m npm).


Wyjątkową wysokogórską atmosferę schronisko zawdzięcza w dużej mierze niezwykłemu położeniu w samym sercu Tatr Wysokich. Prowadzi tu wiele szlaków, lecz żadnym z nich nie da się dojechać. Dotrzeć można do nas jedynie pieszo, górskimi szlakami a zatem gości schroniska można nazwać prawdziwymi turystami. I to właśnie oni w największym stopniu tworzą tą wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju atmosferę.


Posiadamy 67 miejsc noclegowych w pokojach 2, 4, 6, 7, 8, 10 - osobowych.
W schronisku znajduje się duża ale bardzo przytulna sala jadalna. Tu można zjeść dania oferowane przez naszą kuchnię jak i własny, przyniesiony w plecaku prowiant. Kuchnia oferująca całodzienne wyżywienie, bufet z napojami zimnymi, piwem, słodyczami oraz recepcja, gdzie poza noclegiem można kupić: pamiątki, mapy i przewodniki są czynne od 8 do 21 z przerwą od 10 do 11.
W schronisku posiadamy kuchnię turystyczną do dyspozycji  osób mających własny prowiant. Znajduje się tu również wypożyczalnia sprzętu do turystyki zimowej oraz nart ski tourowych.  W schronisku zachęcamy do korzystania z wypożyczalni książek, gier i filmów. Dla tych, którzy chcą wyjść w góry z lekkim plecakiem mamy bezpłatną przechowalnię bagażu.

Dodatkowymi atrakcjami są różnego rodzaju kursy i wycieczki przewodnickie znajdujące się w ofercie naszego biura Turystyki Górskiej 5+.


Zachęcamy od odwiedzenia naszej strony internetowej www.piecstawow.pl i dokonania rezerwacji.

W przypadku braku dostępności miejsc prosimy o kontakt z recepcją schroniska (Tel. 781055555).  Informujemy, że schronisko  dysponuje pulą miejsc do bieżącej sprzedaży.


Kliknij aby zobaczyć więcej

 

DANE KONTAKTOWE:

Schronisko Górskie PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich

34-500 Zakopane , skr. poczt. 196

tel. +48 781055555 / email: schronisko@piecstawow.plwww.piecstawow.pl
Wolne miejsca | Wszystkie miejsca | Inne schroniska
Trwa sprawdzanie dostępności miejsc
Brak miejsc w podanym terminie